Jak vybrat díly pro montáž zábradlí

Jaké komponenty potřebuji pro stavbu a montáž zábradlí?


1.  Základem každého zábradlí, ať už zábradlí ke schodišti v interiéru nebo zábradlí na balkon, je sloupek zábradlíVyberte typ a počet zábradlových sloupků.

2. Výplně zábradlí spojují sloupky mezi sebou a vyplňují tento prostor. Nejčastěji jsou použity vodorovné tyče, které tvoří výplň zábradlí, skleněná výplň - bezpečnostní sklo a v některých případech je použita svislá výplň zábradlí, kde jsou výplňové tyče uložené svisle. Vyberte typ výplně, jejich délku a počet.

3. Poslední nezbytnou položkou je madlo zábradlí. Madlo na zábradlí lze použít nerezové - zpravidla u zábradlí na balkon nebo dřevěné - zpravidla u zábradlí ke schodišti v interiéru.  Vyberte typ madla, jeho délku a počet.


Typy přiruby          
           
hroní kotvení sloupku na podlahu boční kotvení sloupku na zeď zjednodušené boční kotvení hroní kotvení sloupku na podlahu boční kotvení sloupku na zeď zjednodušené boční kotvení
       
hroní kotvení sloupku na podlahu boční kotvení sloupku na zeď        
           
Osazení výplně          
           
vodorovná výplň předsazená vodorovoná výplň v ose zábradlí svislá výplň předsazená svislá výplň v ose zábradlí skleněná výplň předsazená skleněná výplň v ose zábradlí
           
Spoje výplně          
 
3D spojka úhlově nastavitelná kloub úhlově nastavitelný koncovka kulová koncovka váleček spojka  
           
Uchycení madla          
           
do objímky Ø 42 do objímky Ø 42,4 do objímky 40x40 do objímky 40x40 na placičku  40x40 na placičku  40x40
   
na upínku 16mm na upínku 16mm na vaničku Ø 42 na vaničku Ø 42,4    


Nerezové zábradlí JHtech plní díky svému nadčasovému, modernímu designu nejenom estetickou funkci, ale také bezpečnostní. Je určené pro montáž zábradlí ke schodišti, zábradlí galerie, zábradlí na balkon, zábradlí na terasy nebo zábradlí na francouzská okna.

Stavebnice zábradlí JHtech je ucelený systém dílů zábradlí, pro kterou je charakteristická snadná montáž. Zvládnete jí svépomocí,  a nebo v případě potřeby Vám odborně poradíme. Zábradlí JHtech je vysoce kvalitním produktem, pro který je charakteristické jednoduché provedení a přiměřená cena. Jednotlivé komponenty nabízí plné vzájemné variabilní řešení. Vzhledem k tomu, že základní prvky zábradlí jsou již připraveny v distribučních skladech, jsme schopní garantovat krátkou dodací lhůtu. Zábradlí JHtech splňuje veškeré požadavky norem platných na území České republiky.